XXXIV laidos šimtadienio renginys


              Vasario 25 diena gimnazijos XXXIV laidos ketvirtokams tapo įsimintina, nes tądien į aktų salę juos sukvietė trečiokų paruošta programa, skirta vienai svarbiausių abiturientų mokyklinių švenčių – šimtadieniui. Renginys prasidėjo gimnazijos himnu ir direktorės pavaduotojos ugdymui, atliekančios direktoriaus funkcijas Astos Švarplienės sveikinimo žodžiu. Nuskambėjus ketvirtokų padėkos mokytojams ir auklėtojams žodžiams, savo palinkėjimus auklėtojų vardu išsakė ir 4a kl. auklėtoja Birutė Damijonaitienė. O patarimus, ką daryti likus šimtui dienų iki egzaminų, dalino buvę gimnazijos abiturientai, XXXIII laidos atstovai. Po oficialios dalies visi šimtadienio dalyviai persikėlė į antrą programos dalį, kurioje teko susipažinti su kosmoso galybių valdovėmis ir kosmoso ribų prižiūrėtojais, nusileidusiais į gimnaziją ir norinčiais įsitikinti, ar ketvirtokai pasiruošę kilti į aukštumas. Pateikus fizinio pasirengimo ir intelekto koeficiento patikrinimo užduotis, visiems ketvirtokams buvo įteikti pusatestačiai bei 100 dienų kalendoriai, o renginį baigė trečiokų sukurtas video sveikinimas.