XXXIV laidos brandos atestatų įteikimo šventės atgarsiai


         Liepos 15 d. administracija paskutinį kartą Kauno Antano Smetonos gimnazijos vardu įteikė brandos atestatus XXXIV – os laidos abiturientams. Sugiedojus Tautišką giesmę, muzikiniais garsais paskutinį abiturientų žodį tarė Dominykas Neimontas, linkėdamas savo draugams ir mokytojams eiti pirmyn, būti kartu ir džiaugtis gyvenimu. Direktorės pavaduotojos ugdymui, atliekančios direktoriaus funkcijas Astos Švarplienės sveikinimo žodis bei iškilmingas brandos atestatų įnešimas skelbė naujam gyvenimo etapui reikšmingų dokumentų įteikimą.
           Norime padėkoti šios laidos abiturientams už aktyvią veiklą gimnazijos visuomeninėje veikloje, už buvimą gimnazijos nariais iki paskutinės minutės. Linkime jums, mieli abiturientai, siekti naujų tikslų bei išgyvenimų, būti teisingais ir atsakingais, mylinčiais gyvenimą. Sėkmės kiekviename jūsų žingsnyje!