XXXII laidos paskutinis skambutis


Šiandien, gimnazijoje, kaip ir kitose mokyklose, abiturientams paskutinis skambutis nuskambėjo netradiciškai – internetinėje erdvėje, tačiau buvo skirtas būtent jiems, kad paskutinį kartą, nors ir toli vienas nuo kito, prisimintų tuos jausmus ir išgyvenimus, kuriuos patyrė gimnazijoje būdami šalia vienas kito. Ir visai nesvarbu, kad nebuvo galimybės per šią šventę apsikabinti ar laikyti draugo ranką rankoj, svarbiausia tai, kad širdimi pajautė šios šventės reikšmingumą ir ypatingumą, išgirdo auklėtojų ir jaunųjų kolegų sveikinimo žodžius, patys paskutinį kartą ištarė padėkos žodžius.
Paskutinio skambučio aidėjimas paskelbė, jog visa, kam buvo ruoštasi – įveikiama, o visa, ko esate verti – Jūsų laukia!
Sklandžių ir sėkmingų egzaminų bei drąsos pasitinkant juos!