XXXI laidos paskutinis skambutis


Penktadienį gimnazijoje nuskambėjo paskutinis skambutis XXXI – os laidos abiturientams.  Tai buvo ta diena, kuomet visi pajuto, jog artėja kažkas ypatinga, kažkas nauja.

Pradinės mokyklos „Papartis“ pirmokėlių skleidžiamas varpelio garsas paskutinį kartą aplink gimnaziją apvedė dvyliktokus, nešinus spalvotais oro balionais – savo svajonėmis, kuriuos, kaip ir rugsėjo pirmąją, ištarę savo šūkį „Per kančias į žvaigždes“, paleido skristi.

Skambėję direktorės, auklėtojų, rodomi mokytojų, jaunesnių draugų – trečiokų sveikinimai ir aidėjusios dainos simbolizavo tai, kad jie priėjo prie starto į savarankišką gyvenimą – tą kelią, kuris ves juos platesnio pasaulio bei savęs pažinimo link. „Beliko vienas, svarbiausias šio etapo užbaigimo žingsnis – egzaminai“, – sakė vedėjai.

Abiturientų rankose mirgančios gėlės, jų padėkos žodis administracijai, mokytojams ir auklėtojoms įrodė, kad jiems gimnazija buvo lyg antri namai. Savo keturių metų buvimą gimnazijoje, XXXI laida įamžino magnolijos pasodinimu, o testamentas, kuriuo jie palieka čia likusius savo atradimus, įgytas žinias, brandą, meilę ir sutiktus žmones dar labiau atskleidė, kad žmogiškos vertybės ir patirtis yra aukščiau už gimnazijoje esantį turtą.

Mielieji, linkime Jums su  kiekviena diena vis plačiau skleisti  jaunystės sparnus ir džiaugsmingai sklandyti žinių, išminties, gimnazijoje patirtų jausmų ir savo kelio ieškojimo erdvėse.