Užgavėnių šventė Kauno Zoologijos sode


Užgavėnių šventė Kauno Zoologijos sode

Kauno Zoo sode  organizuota žiemos išvarymo šventė – užgavėnės. Tarptautinio daugiašalio Comenius mokyklų partnerysčių projekto “Developing Empathy for animals” nariai: J. Slučkaitė, M. Stanius, L. Kaselis, M. Čiuklys, K. Kutkaitė, R. Panavaitė, R. Dambrauskaitė, K. Zabeliauskas, K. Igaris, mokytoja K. Statkutė ir socialinė pedagogė J. Vetrenkienė, organizavo žaidimus Zoologijos sodo lankytojams, aktyviai įsitraukė į į šventėje vykdomas veiklas.

 

Mardi Gras celebration in Kaunas Zoo

 

A traditional Lithuanian winter festivity was organised in Kaunas Zoo. The participants of the project J. Slučkaitė, M. Stanius, L. Kaselis, M. Čiuklys, K. Kutkaitė, R. Panavaitė, R. Dambrauskaitė, K. Zabeliauskas, K. Igaris as well as the teacher K. Statkutė  and a social pedagogist J. Vetrenkienė organised games for the guests of the Zoo, who actively participated in all project activities.IMG_5178.CR2 IMG_5189.CR2 IMG_5200.CR2 IMG_5234.CR2 IMG_5278.CR2