Svarbi informacija

Ugdymo proceso oganizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas

Kauno Antano Smetonos gimnazija, atsižvelgdama į visoje šalyje galiojančias rekomendacijas ir įpareigojimus dėl koronaviruso (COVID-19) grėsmės, laikinai stabdo asmenų patekimą į gimnaziją. Nuo šiol Kauno Antano Smetonos gimnazija laikinai paslaugas teiks tik nuotoliniu būdu:

SVARBI INFORMACIJA EKSTERNAMS!

Paskelbus karantiną Lietuvoje, eksternų dokumentai (prašymas laikyti brandos egzaminus, brandos atestatas, asmens dokumentas ir kvitas, patvirtinantis pinigų įmoką) priimami tik nuotoliniu būdu.

Dokumentus prašome teikti el. paštu: irinaadomaityte@yahoo.de.

Pasiteiravimui  tel. nr. 8 65741902;

8 65741901;  8 65741910

DĖL ŠVIETIMO, MOKSLO IR SPORTO MINISTRO 2019 M. RUGPJŪČIO 29 D. ĮSAKYMO NR. V-960 „DĖL 2019–2020 MOKSLO METŲ LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS ĮSKAITOS IR BRANDOS EGZAMINŲ TVARKARAŠČIŲ PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO

Plačiau

Dėmesio!

Kauno Antano Smetonos gimnazija, atsižvelgdama į visoje šalyje galiojančias rekomendacijas ir įpareigojimus dėl koronaviruso (COVID-19) grėsmės, prašo nesinaudoti (nei suaugusiems, nei mokiniams, nei vaikaims) ugdymo įstaigos teritorijoje esančiu sporto aikštynu, stadionu ar kitomis erdvėmis.

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų supratimą. Saugokime save ir kitus.

Gimnazijos administracija