Susistikimas su gyvūnų teisių atstove


Meeting with  the representative  of Animal rights in Lithuania

 

During this meeting our Comenius group students had an interview with representative of Animal rights in Lithuania, which was recorded and translated into English language.

Gyvūnų teisių atstovės Lietuvoje, Brigitos Kymantaitės, paskaita ir interviu apie gyvūnų teises Lietuvoje.

 

Susitikimo su gyvūnų teisių atstove Lietuvoje metu  grupė gimnazistų klausė paskaitą apie gyvūnų teises Lietuvoje, organizacijos veiklą, dažniausiai daromus gyvūnų priežiūros pažeidimus. Mokiniai paskaitos metu sužinojo, kad organizacija dirba ne tik šunų ar kačių priežiūros srityje, tačiau labai didelį dėmesį skiria cirko gyvūnams. B. Kymantaitės papasakotos liūdnos gyvūnų nepriežiūros istorijos paskatino mokinius diskusijai. Po paskaitos gimnazistai kalbino gyvūnų teisių atstovę,   atliko interviu, kuris buvo nufilmuotas ir išverstas į anglų kalbą.

Jurgita Vetrenkienė

poster
00:00
--
/
--