Susipažinimas su policininko profesija


              Vykdant ugdymo karjerai veiklą, balandžio 26 d. 2a kl. mokiniai dalyvavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato organizuotoje atvirų durų dienoje. Jos metu buvo supažindinama su policininko profesija įvairiais aspektais. Mokiniai buvo įtraukti į kriminalistinių tyrimų valdybos, Patrulių rinktinės Mobilaus būrio pareigūnų demonstruojamas darbo specifikas įvykio vietose, susipažino su kinologo (darbuotojo su tarnybiniu šunimi) profesijos ypatumais, apžiūrėjo policijos darbe naudojamas specialiąsias patalpas bei transporto priemones. Išklausė Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo akademijos ir Lietuvos policijos mokyklos atstovės pasakojimą kaip įgyti policininko profesiją, apie stojimo tvarką bei studijas, dalyvavo loterijoje, vaišinosi Šaulių sąjungos paruošta kareiviška koše bei arbata.
Foto: Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Kauno Antano Smetonos gimnazijos.