Pirmokų krikštynos


Spalio 14 d. gimnazijos pirmokams buvo ypatinga diena. Tądien jie atėjo į gimnaziją pasipuošę, kupini laukimo, kad taptų pilnaverčiais gimnazijos nariais. Senato nariai paruošė naujokams krikštynų programą, į kurią įtraukė klasės prisistatymą, protų mūšį apie Prezidentą Antaną Smetoną bei mūsų gimnaziją, rungtis. Taip pat krikštatėviai nepagailėjo būsimiems tikriems bendruomenės nariams ir dažų ant veido, specialiai paruošto gėrimo bei tikro krikšto – pašlakstymo vandeniu. Pabaigoje nuoširdžiai atkartojus vedėjų diktuojamą priesaiką bei  iškilmingai pagiedojus gimnazijos himną, pirmokų komandos buvo apdovanotos padėkos raštais, gimnazijos suvenyrais, o kiekvienas atskirai gavo naujus pilnaverčio gimnazijos nario pažymėjimus. O kad prisimintų, jog tikri gimnazistai turi būti pareigingi ir atsakingi, klasėms buvo įteiktos Mokinio elgesio taisyklės, kurių turės laikytis visus ketverius metus. Sveikiname dar kartą naujus pilnaverčius bendruomenės narius!