Pasaulinė gyvūnijos diena Kauno Antano Smetonos gimnazijoje


Pasaulinė gyvūnijos diena Kauno Antano Smetonos gimnazijoje

Kauno Antano Smetonos gimnazijos COMENIUS MOKYKLŲ PARTNERYSTĖS PROJEKTO „Developing Empathy For Animals“ mokinių ir mokytojų  grupė šių metų rugsėjo – spalio mėnesiais aktyviai įsitraukė  į renginius, skirtus Pasaulinei  gyvūnijos dienai paminėti.

Rugsėjo mėnesį gimnazijos mokiniai aukojo aukas Kauno zoologijos sodui: riešutus, žaislus, daiktus, reikalingus gyvūnų priežiūrai.

Spalio 4 dieną Lietuvos zoologijos sode vykusios šventės Pasaulinei gyvūnų globos dienai paminėti, kuri šiais metais buvo skirta Lietuvoje išnykusiems gyvūnams – Rudajam lokiui, Elniavabaliui ir Baltamarge meškute pavadintam drugeliui, gimnazistai: Rūta Panavaitė, Rūta Dambrauskaitė, Vytautas Šalomskas, Adomas Šimkaitis ir mokytojos Jurgita Vetrenkienė bei Kristina Statkutė, pristatė sodo lankytojams gimnazijoje vykdomą  tarptautinį projektą, kalbėjo apie gyvūnų teises Lietuvoje.

 

Kristina Statkutė,

Jurgita Vetrenkienė

 

World Animal Protection Day celebration

 

Kaunas Antanas Smetona Gymnasium Comenius multilateral partnership project „Developing Empathy for animals” group of teachers and students in 2014 September – October were actively involved in the events dedicated to the World Animal Protection Day.

In September pupils gave donations for Kaunas Zoo: nuts, toys, items required for animal care.

During celebration of the World Animal Protection Day, which this year was dedicated to Lithuania extinct animals – brown bear, Stag and epicallia villica to named Butterfly, gymnasium students and teachers introduced visitors of Zoo with our international project, talked about animal rights in Lithuania.

kolaizas zoo