Netradicinė istorijos pamoka „Šimtmečio Lietuvos asmenybės: Antanas Smetona“


Lapkričio 11 d. gimnazijoje vyko netradicinė istorijos pamoka „Šimtmečio Lietuvos asmenybės: Antanas Smetona“, skirta  Lietuvos Tarybos Pirmininko, Lietuvos valstybės prezidento Antano Smetonos metams paminėti. Pamoką vedė  Atkurtos Nepriklausomos Lietuvos Konstitucinio Teismo teisėjas, Seimo narys, teisininkas dr. Stasys Šedbaras, Istorinės Lietuvos Respublikos Prezidentūros Kaune istorikė, prezidento Antano Smetonos gyvenimo ir veiklos ekspertė dr. Ingrida Jakubavičienė ir rašytoja Loreta Jastramskienė. Gimnazistai turėjo galimybę išgirsti apie tarpukario istoriją ir Antano Smetonos vaidmenį joje. Lektoriai  pateikė įdomių pastebėjimų apie Prezidento  visuomenėje prieštaringai vertinamus politinius sprendimus, įvairiai traktuojamą pasitraukimą  į Vakarus.