Naujų mokslo metų sutikimo šventė!


Rugsėjo 1- oji – tai ta diena, nuo kurios prasideda dar vieni pažinimo, tobulėjimo ar savęs atradimo metai. Nors naujus mokslo metus pradėjome nauju formatu – renginio vedimu per gimnazijos radijo tašką, dauguma mokslo ir žinių dienos tradicijų buvo išlaikytos: skambėjo Lietuvos bei gimnazijos himnai, iškelta gimnazijos vėliava, o sveikinimo žodžius dalino direktorė ir mokytojai. Kaip ir kiekvienais metais, savo paskutinio rugsėjo mokykloje nuotaikomis dalinosi ir abiturientai, dėkodami gimnazijos bendruomenei už ištiestą pagalbos ranką, žinias ir nuoširdų bendravimą.

Tikime, kad dabartinės sąlygos tik sustiprins mūsų žingeidumą, kūrybingumą ir ryžtą. Džiaukitės kiekviena diena praleista gimnazijoje, leiskite visiems didžiuotis savo darbais, padarytais čia ir nepamirškite palikti jau įmintas pėdas.

Kūrybingų, įsimintinų ir lengvų mokslo metų!!!