Mokytojų dienos skrydis Kaunas – Smetonija 2019


Šiemet gimnazistai mokytojams, mokytojos dienos proga, įteikė bilietus kelionei į neatrastą šalį- Smetoniją. Prieš pamokas mokytojai perėjo ne tik oro uoste privalomus, bet ir nemalonius veiksmus: vingiuotą takelį, metalo detektorių, asmeninį bei bilietų patikrinimą. Mokytojų kambarys virto verslo klase, o koridoriuje stiuardesių šokamas skrydžio taisyklių šokis bei pertraukų metu metu vežiojama kava priminė skrydyje išgyvenamas detales. Po skrydžio, kuris baigėsi su paskutinės pamokos skambučiu, mokytojai buvo pakviesti į ekskursiją po Smetoniją, kuria virto aktų salė. Jos metu aplankė moderniomis apeigomis garsėjantį vienuolyną,unikalią oazę Smeton – Zoo, kurioje gyvūnai gebėjo vingriai, ritmiškai, su akrobatiniais judesiais judėti, pilį, apipintą šiurpiomis istorijomis bei pilną dvasių. Išklausė ir Smetonijos aikštėje vykusį viešąjį pasisakymą tema „XXII laidos pasveikinimas mokytojams“. Pakvietus dar sugrįžti į Smetoniją ir sudainavus bendrą dainą, kuria linkėjo mokytojams gero vėjo, sėkmės, svajonių, renginyje netikėtai pasirodė teroristai, kurie pagrobė mokytojus ir nuvedė juos pasivaišinti šventiniu tortu.