Mokytojų diena Smetoncinema kino teatre


Spalio 5 d. gimnazijos erdvės virto Smetoncinema kino teatru, kurio lankytojai, asmeniškai pakviesti mokytojai, buvo kviečiami į šiek tiek kitokią Walt Disney sukurtų žymiausių kino juostų peržiūrą. Visai nesvarbu, kad žiūrovai, pamiršę į kino teatrą bilietus, turėjo daryti pritūpimus ar prie įėjimo dezinfekuoti rankas, svarbiausia tai, kad jiems buvo suteikta garbė sėdėti ložėje ir kramsnoti padovanotus nuo kino teatro neatskiriamus skanėstus – spragintus kukurūzus. Visus nustebino kiek netikėta „Ilgo plauko istorija“, kurioje pagrindinė herojė išreiškė naują gimtadienio norą – lankyti Antano Smetonos gimnaziją, o „Karibų piratai“, savo naujoje serijoje, giliuose vandenyse rado mokslo ir žinių lobį, kurį perdavė mokytojams. Neliko nė vieno abejingo ir peržvelgus „Pelenės“ filmo fragmentą – nuostabų šokį ir pamesto batelio savininkės paiešką bei „Snieguolės ir septyni nykštukai“ kino juostos iškarpas.

Spalvingos nuotaikų kaitos, emocijų nuoširdumas ir sklindanti iš herojų šiluma pritvindė programą jautrumu ir dosnumu, o gimnazistų pasirodymai atskleidė jų entuziazmą ir begalinį norą nudžiuginti savo mylimus mokytojus.