Informacija

Dėl įvesto karantino Lietuvoje, keičiasi gimnazijos ugdymo procesas  –  pasibaigus mokinių pavasario atostogoms, nuo kovo 30 dienos gimnazijoje pradedamas taikyti nuotolinis mokymas.

Kauno Antano Smetonos gimnazija, atsižvelgdama į visoje šalyje galiojančias rekomendacijas ir įpareigojimus dėl koronaviruso (COVID-19) grėsmės, laikinai stabdo asmenų patekimą į gimnaziją. Nuo šiol Kauno Antano Smetonos gimnazija laikinai paslaugas teiks tik nuotoliniu būdu:

DĖL ŠVIETIMO, MOKSLO IR SPORTO MINISTRO 2019 M. RUGPJŪČIO 29 D. ĮSAKYMO NR. V-960 „DĖL 2019–2020 MOKSLO METŲ LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS ĮSKAITOS IR BRANDOS EGZAMINŲ TVARKARAŠČIŲ PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO

Dėmesio!

Kauno Antano Smetonos gimnazija, atsižvelgdama į visoje šalyje galiojančias rekomendacijas ir įpareigojimus dėl koronaviruso (COVID-19) grėsmės, prašo nesinaudoti (nei suaugusiems, nei mokiniams, nei vaikaims) ugdymo įstaigos teritorijoje esančiu sporto aikštynu, stadionu ar kitomis erdvėmis. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų supratimą. Saugokime save ir kitus.