Gerbiami Kauno Antano Smetonos gimnazijos bendruomenės nariai,


Nauji mokslo metai – jau visai čia pat. Artėjant Rugsėjo 1-ajai ir netylant kalboms apie hibridinį mokymą, Kaunas turi ambiciją sudaryti kuo palankesnes sąlygas vaikams sugrįžti į klases, mokytis kontaktiniu būdu.

Galimybė būti mokyklos suole ir tiesiogiai bendrauti su pedagogais neabejotinai užtikrins pilnavertiškesnį ugdymo procesą ir atitinkamai geresnius rezultatus.

Taigi primename savo mokiniams ir jų tėvams, kad skiepai nuo COVID-19 yra efektyviausias būdas apsaugoti save bei aplinkinius nuo sunkių koronaviruso sukeltos ligos padarinių. Tuo pačiu tai yra galimybė išvengti griežto karantino rudenį.

Dabar yra tinkamiausias metas pasiskiepyti, kad rudenį į mokyklas grįžtume turėdami susiformavusį imunitetą.

Vaikai nuo 12 iki 16 metų, lydimi vieno iš tėvų arba globėjų, gali pasiskiepyti be išankstinės registracijos bet kurią darbo dieną nuo 15 val. atvykę į Kauno vakcinavimo centrą (Kovo 11-osios g. 26, greta „Girstučio“ baseino).

Taipogi greitai ir patogiai pasiskiepyti galima mobiliojo vakcinavimo centro „vakcibusuose“, kurie visą savaitę kursuoja mieste. Tikslų autobusų maršrutą bei stovėjimo vietas rasite internete: svarbu.kaunas.lt.

Kiekvienas turime asmeninę nuomonę apie vakcinas ir turime gerbti visas nuomones. Argumentų, kodėl verta pasiskiepyti, turi ir sveikatos bei švietimo sričių specialistai. Dalinamės jų mintimis