Duris atvėrė mokinių poilsio kambarys


Gimnazijoje įrengtas ir iškilmingai atidarytas Poilsio ir žaidimų kambarys. Jame I-IV klasių mokiniai galės atsipūsti bei pažaisti intelektualius žaidimus pertraukų metu .

Kambaryje yra ne tik stalo žaidimai, bet ir  išdažyta siena, ant kurios gimnazistai galės kurti, įrengta žurnalų lentyna.  Kambarį puošia mokinių kūrybinis projektas „Geri žodžiai stiprina“.

Poilsio kambarys turi savo taisykles, bet jų laikytis labai paprasta – tereikia jame ilsėtis taip, kad ši puiki erdvė dar ilgai išliktų tokia pat šviesi ir jauki. Į mokinių poilsio ir žaidimų kambario atidarymo ceremoniją susirinkusiems mokiniams socialinė pedagogė Jurgita Vetrenkienė priminė, kad patalpą privalu saugoti, negadinti inventoriaus ir naudoti tik poilsio tikslams.

Dėkojame mokinių savivaldos nariams, gimnazistams, atskubėjusiems į talką įrenginėjant šį kambarį.

DSC_0002DSC_0033DSC_0015DSC_0018DSC_0028DSC_0031(1)