Neformalaus švietimo ir akademiniai pasiekimai


2017 – 2018 m.m

Kristina Kurpavičiūtė – IIIb klasės mokinė,  1-12 klasių dailyraščio konkurso „Geroji žinia“ dalyvė ( mokytoja Diana Cekanauskienė);

Miglė Musteikytė – IIa klasės mokinė, eilėraščių konkurso „Apsaugok, Aukščiausias, tą mylimą šalį“  dalyvė (mokytoja Diana Cekanauskienė); Respublikinio Č.Kudabos geografijos konkurso dalyvė (mokytoja Gintautė Rakauskienė);

Jogailė Gedmintaitė, Viktorija Navickaitė,  Ramunė Staliūnaitė – IIIa klasės mokinės,  konkurso „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji Biblijos paveikslai“ dalyvės (mokytoja Diana Cekanauskienė);

Nedas Dambrauskas, Titas Lanauskas – Ic klasės mokiniai, Respublikinės mokinių  konferencijos „Ateities mokslininkai“, skirtos Lietuvos šimtmečiui dalyviai (mokytojas Sigitas Nefas);

Agnė Valiūnaitė – IVa klasės mokinė, 28-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados miesto turo 25 vietos laimėtoja, 28-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados gimnazijos turo tarp IV klasių mokinių nugalėtoja (mokytoja Kristina Statkutė);

Benas Savickas – IIc klasės mokinys, 28-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados miesto turo 10 vietos laimėtojas, 28-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados gimnazijos turo tarp II klasių mokinių nugalėtojas (mokytoja Kristina Statkutė);

Eligijus Jauga, Elvinas Jauga, Tadas Krasauskas, Aurimas Kolpakovas – IIc klasės mokiniai, protmūšio „Viskas apie Konstituciją“, skirto LR Konstitucijos 25-čiui II vietos laimėtojai (mokytoja Kristina Statkutė);

Mantas Adomavičius, Paulina Černiauskaitė, Agnė Valiūnaitė ir Simona Žemaitytė – IV a klasės mokiniai, protmūšio „Viskas apie Konstituciją“, skirto LR Konstitucijos 25-čiui III vietos laimėtojai (mokytoja Kristina Statkutė);

Ugnė Bartuškaitė – IIIa klasės mokinė, Nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ I turo nugalėtoja gimnazijoje, II turo laureatė (mokytoja Kristina Statkutė); Respublikinio Č. Kudabos geografijos konkurso dalyvė (mokytoja Gintautė Rakauskienė);

Ramunė Staliūnaitė, Ugnė Pakalnytė – IIIa klasės mokinės, Respublikinės mokytojų ir mokinių konferencijos „LR prezidentų darbo įamžinimas ir atminimo puoselėjimas: idėjos ir patirtis“ dalyvės (mokytoja Kristina Statkutė);

Urtė Bernatonytė – Ia klasės mokinė, 7-osios geografijos olimpiados 9-12 kl. ,,Mano gaublys“ III-ios vietos laimėtoja, Respublikinio Č. Kudabos geografijos konkurso X vietos laimėtoja (mokytoja Gintautė Rakauskienė);

Dovydas  Hibner, IIIa klasės mokinys – gimnazijos jaunųjų matematikų olimpiados III klasės mokinių  tarpe I vietos laimėtojas; 67-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados Kauno miesto etapo dalyvis ( mokytoja Vilija Grežeckienė);   fizikos olimpiados I –o turo nugalėtojas (mokytoja Edita Pocienė);

Daiva Čalkaitė,  IVa klasės mokinė – 67 – osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados miesto etapo, 5 – osios vietos laimėtoja, gimnazijos jaunųjų matematikų olimpiados IV klasių mokinių tarpe I vietos laimėtoja (mokytoja – Irena Gečienė);

Greta Čekaitytė, IIa klasės mokinė – gimnazijos jaunųjų matematikų olimpiados II klasės mokinių   tarpe I vietos laimėtoja; 67-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados Kauno miesto etapo dalyvė ( mokytoja Vilija Grežeckienė);

Indrė Lazauskaitė, IIa klasės mokinė – geriausiai atlikusi 2017m. nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso užduotis tarp Kauno Antano Smetonos gimnazijos II klasės mokinių ( mokytoja Vilija Grežeckienė);

Vaidas Silvestravičius, Ia klasės mokinys – gimnazijos jaunųjų matematikų olimpiados I klasių mokinių tarpe I vietos laimėtojas, 67 – osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados Kauno miesto etapo dalyvis, geriausiai atliko 2017 m. nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso užduotis tarp Antano Smetonos gimnazijos I klasės mokinių (mokytoja Virginija Bareišienė);

Agata Kmitaitė, Ia klasės mokinė – Respublikinio biologijos konkurso „OLIMPIS 2018″ I laipsnio diplomo ir 18 vietos laimėtoja (mokytoja Zita Jašinskienė);

Urtė Bernatonytė, Ia klasės mokinė – Kauno miesto biologijos olimpiados dalyvė,  gimnazijos biologijos olimpiados I vietos laimėtoja  (mokytoja Zita Jašinskienė);

Romanas Kudriavec, IIIc klasės mokinys – Europos jaunių bokso čempionato Lietuvos bokso federacijos apdovanojimų laimėtojas „Geriausias 2017 metų jaunimo boksininkas“ (mokytoja Zita Jašinskienė);

Nauris Baranauskas, Tadas Ambraziejus, Eimantas Pacevičius, IIIc klasės mokiniai – moksleivių krepšinio lygos B diviziono I vietos laimėtojai (mokytoja Zita Jašinskienė);

Rimgaudas Antonovas, IIb klasės mokinys – LR  U-18  Dziudo čempionato II vietos laimėtojas (mokytoja Vilija Grežeckienė);

Gvidas Zurza, IIb klasės mokinys – Lietuvos  jaunių vandensvydžio ir sporto valčių žaidynėse I vietos laimėtojas;  Lietuvos jaunių vandensvydžio čempionate I vietos laimėtojas; Europos ir Šiaurės šalių vandensvydžio čempionate I vieta laimėtojas; Tarptautinio vandensvydžio turnyro ,,Alytus-2017‘‘ – I vietos laimėtojas; Tarptautinio turnyro, vykusio Lenkijoje – II vietos laimėtojas (mokytoja Vilija Grežeckienė);

Gabija Čiapaitė, IVd klasės mokinė – respublikinio edukacinio lietuvių kalbos ir literatūros konkurso „Olympis 2018- Pavasario sesija“ III laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Remigija Urbelienė);

Tadas Grigonis, IVd klasės mokinys – respublikinio edukacinio lietuvių kalbos ir literatūros konkurso „Olympis 2018- Pavasario sesija“ III laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Remigija Urbelienė);

Edvinas Jakčinskas, IVd klasės mokinys – respublikinio edukacinio lietuvių kalbos ir literatūros konkurso „Olympis 2018- Pavasario sesija“ III laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Remigija Urbelienė);

Rokas Kušeliauskas, IVd klasės mokinys – respublikinio edukacinio lietuvių kalbos ir literatūros konkurso „Olympis 2018- Pavasario sesija“ III laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Remigija Urbelienė);

Ugnė Bartuškaitė, IIIa klasės mokinė – respublikinio konkurso „Odė Lietuvai“ paskatinamojo prizo laimėtoja (mokytoja Giedrė Saladžiuvienė);

Klaudija Sadauskaitė, Ib klasės mokinė – Kauno m. lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuvių mokyklų mokiniams,9-10  kl. koncentras dalyvė, Kauno Antano Smetonos gimnazijos mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados, 9-10 kl. koncentre II vietos laimėtoja, gimnazijos raštingiausio mokinio konkurso laimėtoja (mokytoja Remigija Urbelienė);

Laura Kiviliūtė, III c klasės mokinė – Kauno m. lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuvių mokyklų mokiniams, 11-12  kl. koncentro dalyvė, Kauno Antano Smetonos gimnazijos mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados, 11-12 kl. koncentre II vietos laimėtoja, gimnazijos raštingiausio mokinio konkurso  laimėtoja  (mokytoja Remigija Urbelienė);

Justina Daukšaitė, Miglė Rakauskaitė, Erika Saulevičiūtė, IIc klasės mokinės – Kauno miesto bendrojo lavinimo mokyklų 9-12 (gimnazijų I-IV) klasių mokinių  konferencijos „Ieškome prasmės…“, skirtos A.J.Greimo gimimo metinėms paminėti dalyvės (mokytoja Remigija Urbelienė);

Monika Gelažiūtė, IVa klasės mokinė – Kauno Antano Smetonos gimnazijos mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados, 11-12kl. koncentro I vietos laimėtoja, gimnazijos raštingiausio mokinio konkurso nugalėtoja (mokytoja Giedrė Saladžiūvienė);

Nedas Dambrauskas, Ic klasės mokinys – Kauno Antano Smetonos gimnazijos mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados, 9-10 kl. koncentro dalyvis, gimnazijos raštingiausio mokinio konkurso V vietos laimėtojas (mokytoja Remigija Urbelienė);

Dovydas Girdauskas, IVb klasės mokinys – pasaulio IDO hiphopo čempionato, kategorijos– solo, battles, formations III vietos laimėtojas (mokytoja Lolita Leonavičienė);

Saulena Subačiūtė, IVb klasės mokinė – Merginų kūno fitnesas (iki 18 m.) Lietuvos čempionato I vietos laimėtoja, merginų kūno fitneso (iki 23 m.) Vilniaus pirmenybės IV vietos laimėtoja (mokytoja Lolita Leonavičienė);

Liveta Sutkutė, IVd klasės mokinė – respublikinio edukacinio lietuvių kalbos ir literatūros konkurso „Olympis 2018- Pavasario sesija“ III laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Remigija Urbelienė);

Ugnė Nastajūtė Greta Butlerytė, Justinas Paknys, Aidas Rakauskas, Andrius Zelionka, Rūtenis Jakčinskas, IV d klasės mokiniai – respublikinio edukacinio lietuvių kalbos ir literatūros konkurso „Olympis 2018- Rudens sesija“ III laipsnio diplomo laimėtojai (mokytoja Remigija Urbelienė);

Urtė Bernatonytė, Ia klasės mokinė – Kauno m. lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuvių mokyklų mokiniams I vietos 9-10  kl. koncentre laimėtoja, Kauno Antano Smetonos gimnazijos mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados, 9-10 kl. koncentro I vietos laimėtoja, gimnazijos raštingiausio mokinio konkurso nugalėtoja  (mokytoja Rasita Viščiuvienė);

Viktorija Navickaitė,  IIIa kasės mokinė –  Kauno miesto 11 kl. mokinių anglų kalbos olimpiados 8 vietos laimėtoja (mokytojas Rimantas Zavackas);

Saulė Norkutė, Ia kl. Kotryna Drutelytė, IIa kl., Karolina Čiulkovaitė, IIIa kl, Ugnė Bartuškaitė, IIIa kl. Mingailė Želvytė, Marija Rudelevičiūtė, IV b kl. –  Vytauto Didžiojo universiteto  II-osios (respublikinės) moksleivių olimpiados „Ispanakalbis pasaulis ir aš“ III vietos laimėtojos (mokytoja Kristina Statkutė);

Andrius Sakalauskas, IIIa klasės mokinys –  Tarptautinės anglų kalbos olimpiados „Kings“ II laipsnio diplomo laimėtojas (mokytojas Rimantas Zavackas);

Ulrika Poškutė, Ia klasės mokinė – Tarptautinės anglų kalbos olimpiados „Kings“ II laipsnio diplomo laimėtoja (mokytoja Inga Zaikinienė);

Kristupas Tamašiūnas, IIIc klasės mokinys – Tarptautinės anglų kalbos olimpiados „Kings“ II laipsnio diplomo laimėtojas (mokytoja Jolanta Tamošiūnienė);

Saulė Norkutė, Ia klasės mokinė – Kauno miesto 9-10 kl. mokinių anglų kalbos olimpiados 11 vietos laimėtoja (mokytoja Inga Vedegienė);

Benas Savickis, IIc klasės mokinys –  VKIF vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis“ laureatas (mokytoja Inga Vedegienė);

Domas Žilinskas, IIc klasės mokinys –  VKIF vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis“ laureatas (mokytoja Inga Vedegienė);

Gytis Zaikauskas, IIIb klasės mokinys – VKIF vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis“ laureatas  (mokytoja Violeta Sabestinienė);

Kotryna Zumaraitė, IIb klasės mokinė –  VKIF vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis“ laureatė (mokytoja Lolita Leonavičienė);

Aurėja Kaminskaitė, IIa klasės mokinė – VKIF vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis“ laureatė (mokytoja Eglė Juočienė);

Estelita Česnaitytė, IIa klasės mokinė – VKIF vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis“ laureatė (mokytoja Eglė Juočienė);

Gabrielė Banazytė, IIa klasės mokinė –  VKIF vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis“ laureatė (mokytoja Eglė Juočienė);

Kristupas Zeleniakas, IIa klasės mokinys – VKIF vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis“ laureatas (mokytoja Eglė Juočienė),

Nedas Gečas, IIa klasės mokinys –  VKIF vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis“ laureatas (mokytoja Eglė Juočienė);

Paulina Beržinskaitė, IIa klasės mokinė, VKIF vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis“ laureatė (mokytoja Eglė Juočienė);

Monika Gelažiūtė, Kornelija Sanspreiškytė,  IVa klasės mokinėsKarinės – patriotinės dainos konkurso, skirto Lietuvos kariuomenės 99 – osioms metinėms paminėti , II vietos laimėtojos; Kauno miesto ir rajono moksleivių 12 – ojo dainų konkurso, skirto Lietuvos kariuomenės dienai paminėti, II vietos nugalėtojos; Kauno miesto bei rajono organizuojamų renginių dalyvės,  gimnazijos renginių dalyvės bei vedėjos (mokytoja Rasa Jakeliūnienė);

Gabija Rimaitytė, IVa klasės mokinėmokinių dainos konkurso anglų kalba „Song contest 2017“ II vietos nugalėtoja; Patriotinės dainos konkurso „Supinkim Lietuvai dainų vainiką – 2017“ II vietos laimėtoja, 2018 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ 3 – ojo – televizijos etapo  – dalyvė; Kauno mieste bei rajone, gimnazijoje organizuojamų renginių dalyvė (mokytoja Rasa Jakeliūnienė);

Evaldas  Dulskis,  IVd klasės mokinys- Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių pagamintų lesyklų parodos – konkurso  I – os vietos nugalėtojas (mokytojas Gintaras Špokas);

Vaidas Silvestravičius,  Ia klasės mokinys – Kauno miesto – Technologijų olimpiados ,,Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ antro etapo namų darbų laureatas (mokytojas Gintaras Špokas);

Kamilė Paškevičiūtė, Greta Čekaitytė, Estelita Česnaitytė, Paulina Beržinskaitė, Gabrielė Banazytė, Aurėja Kaminskaitė, Indrė Lazauskaitė, Dženita Žutautaitė, Ugnė Januškevičiūtė, Paulina Paplauskaitė, IIa klasės mokinės – VSB organizuotame sveikatai palankių patiekalų gaminimo konkurse „Mes – šefai!“ nugalėtojos (mokytoja Nijolė Kadziauskienė, sveikatos priežiūros specialistė Aistė Morkūnienė);

Monika Ašmenaitė, IIb klasės mokinė – Kauno miesto – Technologijų olimpiados ,,Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ – antro etapo 9 vietos laimėtoja,  (mokytoja Nijolė Kadziauskienė);

Ramunė Staliūnaitė, IIIa klasės mokinė – dailės olimpiados skirtos Lietuvos šimtmečiui paminėti – ,,Praeitis, dabartis, ateitis“ I vietos laimėtoja (mokytoja Nijolė Kadziauskienė);

Krepšinio komanda: Tadas Ambraziejus, Nauris Baranauskas,  Eimantas Pacevičius, IIIc klasės mokiniai, Deivis Juknys, IIIa klasės mokinys, Irmantas Gastilavičius,  Romualdas Dagilis, IIIb klasės mokiniai, Paulius Tamulis, IV a klasės mokinys, Karolis Gagiškis,  Povilas Kacucevičius,  Mantas Kazlauskas, IVb klasės mokiniai – Kauno krepšinio mėgėjų lygos BLM čempiuonato  V vietos laimįtojai, VDU ‘Rasos“ gimnazijos taurė – II vietos laimėtojai, moksleivių krepšinio varžytuvės 2017 – II vietos laimėtojai (mokytoja Asta Lūžaitė);

Futbolo komanda: Dovydas Takulinskas, Ia klasės mokiniai,  Eivinas Lisauskas, IIb klasės mokinys, Justas Česnavičius, Eimantas Tavoras, Paulius Kudžmaitis, IIIa klasės mokiniai, Karolis Rulevičius, IIIb klasės mokinys, Edvinas Jakčinskas, IVd klasės mokinys – Lietuvos respublikos gimnazijos mokinių mažojo futbolo 5×5 turnyro dalyviais (mokytoja Asta Lūžaitė);

Merginų komanda: Oksana Mickevičiūtė, IIc klasės mokinė, Paulina Paulauskaitė, Ugnė Januškevičiūtė,  Dženita Žutautaitė, Simona Puidaitė, Viktorija Klemaitytė, IIa klasės mokinės – Lietuvos gimnazijų sportinės varžybos „Sportuojanti gimnazistė – būsima Olimpietė“ – V vietos laimėtojos, festivalio „Sportas Visiems“ dalyvės (mokytoja Giedrė Vaitauskienė);

Ugnė Pakalnytė, Ramunė Staliūnaitė, Šarūnė Žukaitė, Jogailė Gedmintaitė, IIIa klasės mokinės – nacionalinio Kalėdinio mokinių mokomųjų bendrovių konkurso LR vyriausybėje „Verslo žinių“ įsteigtos geriausiai komunikuojančios bendrovės nominacijos laimėtojos,  Startuolių mugės – „Tavo sėkmės startas“ „Ekologiškiausios bendrovės“ nominacijos laimėtojos,  startuolių mugės „Verslas jauniems 2018“ dalyvės;

Saulė Norkutė,  Ia klasės mokinė – respublikinio konkurso „Kompiuterinė Kalėdinė pasaka“ II vietos laimėtoja, Kauno m. Informacinių technologijų kompiuterinio teksto redagavimo konkurso „Simbolis“ V vietos laimėtoja ( mokytoja Inga Norkienė);

Mingailė Želvytė, IVb klasės mokinė – respublikinio konkurso „Kompiuterinė Kalėdinė pasaka“ IV vietos laimėtoja (mokytoja Inga Norkienė);

Ugnė Pakalnytė, IIIa klasės mokinė –  Kauno m. Informacinių technologijų kompiuterinio teksto redagavimo konkurso „Simbolis“ II vietos laimėtoja (mokytoja Inga Norkienė);

Saulė Norkutė, Vaidas Silvestravičius,  Ia klasės mokinys – Kauno krašto Informacinių technologijų konkurso „IT .Ar be jų gali?“ VI vietos laimėtojai (mokytojos Inga Norkienė ir Rita Marčiulynienė);

Greta Valatkaitytė, IVa klasės mokinė –  Kauno miesto lengvosios atletikos jaunimo pirmenybėse  III vietos laimėtoja (mokytoja Birutė Damijonaitienė);

Paulius Tamulis, IVa klasės mokinys –  Lietuvos Šaulių sąjungos Jaunųjų Šaulių sporto žaidynių II vietos laimėtojas (mokytoja Birutė Damijonaitienė).

I-IV klasių gimnazistų futbolo komanda: Danielius Tumėnas, Eivinas Lisauskas, Renaldas Petravičius, Linas Ukrinas (IIb), Eimantas Pacevičius, Tadas Ambraziejus (IIIc), Nedas Skliaudys (Ic), Dovydas Takulinskas (Ia) – gimnazijos futbolo turnyro, skirto Europos judėjimo savaitei „Be active“, mugalėtoja (mokytoja Asta Lūžaitė).

I a klasės mokinė Urtė Bernatonytė – I-ojo Konstitucijos egzamino etapo nugalėtoja gimnazijoje, surinkusi 30 taškų ir patekusi į II -ąjį egzamino etapą.

IIIc klasės mokinys Romanas Kudriavec – Europos bokso čempionato bronzos medalio laimėtojas.

Urtė Bernatonytė, Erika Buinauskaitė, Saulė Norkutė ir Ulrika Poškutė (Ia) – gimnazijos protmūšio „Viskas apie Konstituciją“, skirto LR Konstitucijos 25-mečiui, I vietos laimėtojos (mokytojas Sigitas Nefas).

Gimnazijos mokinių mokomosios bendrovės „CinkCink“ narės: Ugnė Pakalnytė, Ramunė Staliūnaitė ir Jogailė Gedmintaitė (IIIa) – Aleksandro Stulginskio Universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto startuolių mugės „Tavo sėkmės startas“ „Ekologiškiausios bendrovės“ nominacijos laimįtojos (mokytoja Jurgita Augutytė).

Mokinių duetas: Monika Gelažiūtė ir Kornelija Sanspreiškytė (IVa), gitaros pritarimas: Saulė Norkutė (Ia) – Kauno miesto ir rajono mokinių 12 – ojo patriotinių dainų konkurso, skirto Lietuvos kariuomenės dienai paminėti, II vietos laimėtojos ( mokytojos Rasa Jakeliūnienė ir Kristina Statkutė).

Gimnazijos krepšinio komanda: Tadas Ambraziejus, Eimantas Pacevičius (IIIc), K.Gagiškis (IVb), Deivis Juknys (IIIb), P.Kacucevičius, M.Kazlauskas, Deividas Semėnas, Paulius Tamulis (IVa), L.Žymantas – Lietuvos Respublikos Seimo Švietimo ir mokslo komiteto narės Aušros Papirtienės ir profesoriaus Arimanto Dumčiaus organizuotų „Moksleivių krepšinio varžytuvių 2017“, skirtų paminėti Lietuvos Respublikos Konstitucijos dieną, II – osios vietos laimėtoja (mokytoja Asta Lūžaitė).