Mėnesio veiklos planai


2019 M. KOVO MĖN. RENGINIŲ PLANAS

Diena Savaitės diena Val. Renginio pavadinimas Atsakingas Dalyvauja Vieta
1 – 29 Akcija ,,Pabūk gimnazistu“ Laima Gečiauskienė,

Asta Švarplienė

Kauno m. progimnazijų 8 kl. mokiniai Gimnazijos erdvės
1-28 Kauno miesto ugdymo įstaigų psichologinio konsultavimo sudėtingų atvejų aptarimo grupių posėdžiai. Karolina Marija Grigaitienė Kauno pedagoginė psichologinė tarnyba

(A. Mickevičiaus g. 54)

1-28 Kauno miesto ugdymo įstaigų socialinių pedagogų sudėtingų atvejų aptarimo grupių posėdžiai.

 

Jurgita Vetrenkienė Kauno pedagoginė psichologinė tarnyba

(A. Mickevičiaus g. 54)

Sąmoningumo didinimo mėnesio

„Be patyčių“ veiklos. (Pagal atskirą planą)

Jurgita Vetrenkienė,

Karolina Marija Grigaitienė,

Laima Gečiauskienė,

VGK nariai

Gimnazijos mokiniai ir  mokytojai, kviesti svečiai Gimnazijos erdvės
4-29 ,,Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ Rūta Barkauskaitė,

Romualdas Freitakas

1b,11a, 11c

B. Kutko,

D. Sokolovas,

B. Savickis

Rukla, kunigaikščio Vaidoto pėstininkų batalionas
4 Pirmadienis 14.00 Raštingiausio mokinio konkursas, skirtas Vaižganto metams paminėti. Rasita Viščiuvienė I – IV kl. mokiniai 302 kab.
4 Pirmadienis 9.00 Seminaras „Pedagogų ir švietimo pagalbos specialistų kvalifikacijos tobulinimas“   Laima  Gečiauskienė KPKC
5 Antradienis 8.55 val. Paskaita ,,Brexit Kokią įtaką tai daro 12-okams?” Asta Švarplienė,

Laima Gečiauskienė

IV kl mokiniai 124 kab.
5 Antradienis 10.30 Užgavėnių šventė Laima Gečiauskienė,

Rasa Jakeliūnienė, Nijolė Kadziauskienė

Gimnazijos bendruomenė I aukšto fojė
5 Antradienis Leidinių paroda, skirta Kovo 11-ąjai –   Lietuvos Respublikos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti Bitutė Babinskienė Gimnazijos bendruomenė Biblioteka – informacijos centras
5 Antradienis 9.00 Respublikinio anglų kalbos 9 – 10 klasių mokinių konkurso  Kauno miesto etapas Violeta Balčiūnienė,

Asta Švarplienė,

Laima Gečiauskienė,

Inga Vedegienė

Kauno m. bendrojo ugdymo 9-10 kl. mokiniai 322, 323, 324, 326 kab.
6 Trečiadienis 8 Bandomasis matematikos PUPP Alvydas Pakeltis 2b kl. mok. 208 kab.
6 Trečiadienis 12.10 Bandomasis matematikos PUPP Alvydas Pakeltis 2c kl. mok. 208 kab.
6-7 Trečiadienis – ketvirtadienis Kovo -11oji

–Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

Rūta Barkauskaitė,

Romualdas Freitakas

1-4 kl. mokiniai Istorijos kabinetai
7 Ketvirtadienis 8:55 Bandomasis Matematikos VBE Alvydas Pakeltis 4a, 4b (bendrasis kursas) 208 kab.
7 Ketvirtadienis 5 pamoka Paskaita ,,Sėdimas gyvenimo būdas – grėsmė sveikatai”

 

Aistė Morkūnienė 1 b kl. mokiniai Skaitykla
7 Ketvirtadienis 13.00 Kauno miesto gamtos mokslų šventė „Kūrybos ir eksperimentų sala“

 

Edita Pocienė,

Zita Jašinskienė,

Birutė Damijonaitienė

1 a kl. mokiniai Gimnazijos erdvės
8 Penktadienis 11.00 Nacionalinis diktantas Laima Gečiauskienė,

Asta Švarplienė

Gimnazijos mokiniai, mokytojai, Kauno m. gyventojai Skaitykla, 323 kab.
8 Penktadienis 9.50 Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas Laima Gečiauskienė,

Rasa Jakeliūnienė,

Rūta Barkauskaitė,

Romualdas Freitakas

I-IV kl. mokiniai, mokytojai Aktų salė
10 Šeštadienis 8.00 – 13.00 VDU Kauno istorijos olimpiada Rūta Barkauskaitė 1a ir 2c kl. mokiniai VDU

 

 

11 Pirmadienis 10.00 Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas Laima Gečiauskienė Gimnazijos bendruomenė Kauno m. erdvės
12 Antradienis 8.55 Paskaita „Streso valdymas“ Laima Gečiauskienė IV – III kl. mokiniai 124 kab.
12 Antradienis 12.00 Kauno miesto geografijos olimpiada Gintautė Rakauskienė Urtė Bernatonytė

2a kl

VDU ,,Rasos“ gimnazija
12 – 13 Antradienis – trečiadienis 13.00 Technologijų MBE aprašų vertinimas Asta Švarplienė Technologijų MBE vertinimo komisija 110 kab.
13 Trečiadienis 8.00 VGK posėdis Laima Gečiauskienė

Jurgita Vetrenkienė

VGK nariai, kviesti asmenys 201 kab.
13 Trečiadienis 12.10 – 15.10 Informacinių technologijų bandomasis brandos egzaminas Inga Norkienė,

Tautvydas Chmieliauskas

IV kl. mokiniai 314,316 kab.
14 Ketvirtadienis 14.00 Praktinė – kūrybinė edukacija – pamoka ,,Matematika kaip dalijimosi ekonomika“ Laima Gečiauskienė,

Asta Švarplienė,

Vilija Grežeckienė

Kauno m. bendrojo ugdymo mokyklų 8 – 9 kl. mokiniai Aktų salė
14 Ketvirtadienis 17.30-19.00 Mokytojų konsultacijos tėvams Laima Gečiauskienė Mokinių tėvai, mokytojai Mokomieji kabinetai
14 Ketvirtadienis 11.40 Paskaita –  „Erasmus+“ mokymosi galimybės Asta Švarplienė,

Laima Gečiauskienė

IV – III kl. mokiniai 124 kab
18 – 22 Pirmadienis – penktadienis 9.00 Lietuvių kalbos ir literatūros įskaita Asta Švarplienė IV kl. mokiniai (pagal grafiką), vertinimo ir vykdymo komisijos 222, 226 kab.
19 Antradienis 13.00 Bandomasis matematikos VBE Vilija Grežeckienė IV  kl. mok. 104 kab.
20 Trečiadienis 9.00 „Geriausia Ever pamokų diena“ Laima Gečiauskienė I – IV kl. mokiniai, mokytojai Žalgirio arena
21 Ketvirtadienis 9.00 Seminaras „Organizacijos tobulinimas bei pokyčių valdymas mokykloje“   Laima Gečiauskienė,

Rasa  Jakeliūnienė,

Inga Vedegienė, Lolita Leonavičienė

Verslo centras „Aušra“
21 Ketvirtadienis 8.00 Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra“ Vilija Grežeckienė I-IV kl. mokiniai 104 kab.
21 Ketvirtadienis 14.00 Drauge nugalime tuberkuliozę Zita Jašinskienė, Aistė Morkūnienė I a kl. mok. A. Žvikevičiaus saugaus vaiko m-kla
21 Ketvirtadienis Projektinis darbas ,,Kaunas 19 a.“ Rūta Barkauskaitė 1a klasės mokiniai 324 kab.
22 Penktadienis 9.00-16.00 Gimnazijų susitikimas „Prezidentų vardo gimnazijos Lietuvos 100-ečiui“ Laima Gečiauskienė,

Rasa Jakeliūnienė,

Mokinių senatas Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija
25 Pirmadienis 8.00 Fizikos bandomasis brandos egzaminas Edita Pocienė IV kl. mokiniai 206
25 Pirmadienis Europos pinigų viktorina R. Freitakas

 

1b Konkursas vykdomas nuotoliniu būdu
26 Antradienis 9.00 Menų (dailės) MBE darbų pristatymo vertinimas Asta Švarplienė IV kl. mokiniai, menų (dailės) MBE vertinimo komisija 124 kab.
26 Antradienis 13.00 Bendrojo ugdymo mokyklų „Projektų mugė“ Violeta Balčiūnienė Kauno pedagogų kvalifikacijos centras (Vytauto pr. 44)
27

 

Trečiadienis  

 

Lietuvių autorių kūrinių, išverstų į kitas pasaulio kalbas, paroda „Kalba – tai tiltas į kitas kultūras“ Birutė Babinskienė,

Giedrė Saladžiuvienė,

Laima Narkevičienė

Gimnazijos bendruomenė Biblioteka – informacijos centras
27 – 29 Trečiadienis – penktadienis 9.00 Technologijų MBE produkto(gaminio/ paslaugos) ir baigiamojo darbo pristatymo vertinimas Asta Švarplienė IV kl. mokiniai, technologijų MBE vertinimo komisija 110 kab.
27 Trečiadienis 8.00 VGK posėdis Laima Gečiauskienė,

Jurgita  Vertenkienė

Kviesti mokiniai ir jų tėvai (globėjai) 201 kab.
28 Ketvirtadienis 8.00 Bandomasis matematikos VBE Vitalija Krikščiūnienė IV kl. mok. 207 kab.

 

 

Parengė                                                                                                                                                                 Asta Švarplienė