Gimnazijos baigimo rezultatai


2017 m. valstybinių brandos egzaminų analizė

 

  • 100 balų įvertinta 5 valstybinių brandos egzaminų darbai ( 3 – matematikos, 1 – anglų kalbos ir 1 – lietuvių kalbos).
  • 99 balais įvertintas 1 lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino darbas.

 

 

4A klasės mokiniai išlaikė visus pasirinktus brandos egzaminus.

 

99 – 100 balų įvertinimai

 

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė, klasė Dalykas, įvertinimas Mokytojas
1. Lauryna Kovalenkovaitė, 4A Matematika – 100 Virginija Bareišienė
2. Rasa Katinaitė, 4B
3. Gintarė Stanytė, 4A
4. Rokas Jakinevičius, 4C Anglų kalba – 100 Areta Greičiūtė
5. Gintarė Škėmaitė Lietuvių kalba ir literatūra -100 Rasita Viščiuvienė
6. Lauryna Kovalenkovaitė, 4A Lietuvių kalba ir literatūra -99

 

 

Aukščiausi dalykų įvertinimai

 

Lietuvių kalba ir literaūra

 

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė, klasė Įvertinimas Mokytojas
1. Ieva Čalkaitė, 4A 97 Rasita Viščiuvienė
2. Agnė Gurskytė, 4B 87 Audra Kazakevičienė
3. Gintarė Stanytė, 4A 87 Rasita Viščiuvienė

 

Anglų kalba

 

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė, klasė Įvertinimas Mokytojas
1. Sibilė Germanauskaitė, 4A 98 Inga Vedegienė
2. Elvinas Muliuolis, 4C 97 Areta Greičiūtė
3. Orestas Juška, 4B 95 Jolanta Tamošiūnienė
4. Modestas Šliževičius, 4B 95 Areta Greičiūtė
5. Karolis Bilskis, 4B 94 Jolanta Tamošiūnienė
6. Lauryna Kovalenkovaitė, 4A 93 Inga Vedegienė
7. Eglė Baltrušytė Baltrušaitytė, 4B 92 Jolanta Tamošiūnienė
8. Silvija Dirginčiūtė, 4A 92 Inga Vedegienė
9. Erlandas Pilypas, 4B 92 Jolanta Tamošiūnienė
10. Gytis Elijošius, 4F 91 Jolanta Tamošiūnienė
11. Andrius Ropolas, 4F 91 Rimantas Zavackas
12. Matas Čepulis, 4A 90 Areta Greičiūtė
13. Andrius Petrėnas, 4A 90 Inga Vedegienė
14. Domas Remeika, 4C 90 Inga Zaikinienė
15. Lukas Bendinskas, 4C 89 Areta Greičiūtė
16. Brigita Nemiraitė, 4A 89 Inga Vedegienė
17. Paulius Seselskis, 4A 89 Inga Vedegienė
18. Tomas Slivinskij, 4A 89 Inga Vedegienė
19. Valius Minenka, 4E 88 Jolanta Tamošiūnienė
20. Miglė Norkutė, 4D 88 Jolanta Tamošiūnienė
21. Tomas Paškevičius, 4B 88 Areta Greičiūtė
22. Agnė Skromovaitė, 4C 88 Inga Zaikinienė
23. Simonas Račkauskas, 4A 87 Areta Greičiūtė
24. Rokas Ruseckas, 4E 87 Inga Vedegienė
25. Dovydas Vilutis, 4D 87 Inga Zaikinienė
26. Justinas Garipovas, 4B 86 Jolanta Tamošiūnienė
27. Agnė Gurskytė, 4B 86 Jolanta Tamošiūnienė
28. Rasa Katinaitė, 4B 86 Jolanta Tamošiūnienė
29. Saulius Krajašas, 4F 86 Jolanta Tamošiūnienė
30. Paulius Laurikėnas, 4B 86 Areta Greičiūtė
31. Emilija Trumpaitė, 4A 86 Inga Vedegienė

 

Matematika

 

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė, klasė Įvertinimas Mokytojas
1. Sibilė Germanauskaitė, 4A 98 Virginija Bareišienė
2. Ieva Čalkaitė, 4A 96
3. Eglė Baltrušytė Baltrušaitytė, 4B 92
4. Justinas Garipovas, 4B 92
5. Džiugas Gavrilčikas, 4A 89

 

Istorija

 

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė, klasė Įvertinimas Mokytojas
1. Rasa Katinaitė, 4B 97 Dalia Dolinskaitė
2. Gintarė Škėmaitė, 4A 97
3. Dovydas Lukaitis, 4B 88

 

Informacinės technologijos

 

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė, klasė Įvertinimas Mokytojas
1. Justinas Garipovas, 4B 89 Inga Norkienė
2. Tomas Slivinskij, 4A 88
3. Rasa Katinaitė, 4B 86

 

Chemija

 

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė, klasė Įvertinimas Mokytojas
1. Gintarė Stanytė, 4A 91 Birutė Damijonaitienė
2. Lauryna Kovalenkovaitė, 4A 89