Naujųjų mokslo metų sutikimo šventė

Rugsėjo 2d. visus gimnazijos mokytojus, mokinius bei jų tėvelius pasitiko rudenio saule ir gėlių skleidžiamu kvapu pripildyta diena  – Naujų mokslo metų sutikimo šventė. Kasmet ji būna vis kitokia, tačiau nekinta jaudulys, visus lydintis tą dieną, su juo susijusios viltys ir lūkesčiai, svajonių ieškojimas bei gyvenimiškos išminties siekimas. Nuskambėjus Lietuvos Respublikos himnui, įnešus gimnazijos vėliavą ir ją pakėlus aidint gimnazijos himno akordams, savo sveikinimo žodį tarė direktorė Violeta Balčiūnienė. Visą gimnazijos bendruomenę pasveikino ir mokinių Senato prezidentas Arnas Kripavičius, kuris linkėjo greitų ir lengvų mokslo metų, o ketvirtokų žodį ir padėką administracijai, mokytojams bei draugams palydėjo į dangaus platybes paleisti spalvoti svajonių balionai.

Lai šios dienos akimirkos paskatina mus prasmingiems ir įsimintiniems darbams!