PROTMŪŠIS, SKIRTAS LIETUVOS ĮSTOJIMO Į EUROPOS SĄJUNGĄ 15-OSIOMS METINĖMS PAMINĖTI ,,EUROPOS SĄJUNGAI-PENKIOLIKA“


Gegužės 14 d. gimnazijos aktų salėje vyko 9 kl. protmūšis, skirtas Lietuvos įstojimo į ES penkioliktosioms metinėms paminėti ,,Europos Sąjungai-penkiolika“. Dalyvavo šešios devintų klasių komandos. Renginio pradžioje mokiniai trumpai buvo supažindinti su ES istorija, veikla ir struktūra. Protmūšio klausimai buvo suskirstyti į  tris temas : I dalis – ES istorija, II dalis – ES vėliavos ir kalbos ir III dalis – Eurovizija. Gimnazistai suko galvas atsakinėdami į kai kuriuos klausimus, bet rezultatas buvo puikus. Pirmoji vieta – IA klasės antroji komanda (S. Želvytė,S. Terechova, U. Daukutytė), II vieta – IB klasės vyriška komanda (B. Kutko, L. Venclavičius, M. Rekevičius ir D. Remenčius), III vieta – IA  klasės pirmoji komanda ( A. Kripavičius, M. Bulotaitė, Ž. Žamba ir G. Anisimovas). Nugalėtojai buvo apdovanoti specialiais gimnazijos prizais.