Mokinių savivaldų susitikimas „Prezidento vardo gimnazijos Lietuvos 100- mečiui“

2019 m. kovo 22 d.  Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje  vyko susitikimas tarp prezidentų vardais pavadintų gimnazijų mokinių savivaldų. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokinių senato nariai, kurie susipažino su Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos aplinka, dalyvavo proto mūšyje, rungėsi tarpusavio krepšinio turnyre, pristatė savo gimnazijos  ir mokinių senato veiklą, netgi paliko atminimui žinutę gimnazijos radijo taške. Kol senato nariai dalyvavo skirtingose veiklose, savivaldų prezidentai diskutavo uždarame rate. Jie džiaugėsi tokiu susibūrimu, kuris paskatino toliau savivaldoms bendradarbiauti tarpusavyje ir susitikti dažniau bei skirtingose aplinkose.