PROTŲ MŪŠIS „LIETUVOS PREZIDENTAI“


Vasario 7 d. gimnazijoje vyko protų mūšis „Lietuvos prezidentai“ skirtas Lietuvos  Respublikos Prezidento Antano Smetonos metams paminėti. Protų mūšio tikslas –  plėtoti mokinių istorinę savimonę, skiepyti pagarbą Tėvynės praeičiai, ugdyti pilietiškumą,  gilinti istorijos žinias.

Renginyje dalyvavo  Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos  ,,Ąžuolo“ mokinių komanda, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos mokinių  komanda,  Kauno Kazio Griniaus progimnazijos mokinių komanda, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos mokinių komanda, Kauno Žaliakalnio progimnazijos mokinių komanda, Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos mokinių komanda, Kauno Veršvų gimnazijos mokinių komanda, Kauno Pilėnų progimnazijos mokinių komanda, Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos mokinių komanda ir Kauno Antano Smetonos gimnazijos mokinių komanda. Sveikiname nugalėtojus – Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos mokinių komandą!!!