Adventinė popietė „Laukimas…“


Gruodžio 11 d. gimnazijos bendruomenė susirinko į jaukią ir eglių bei pušų šakomis kvepiančią adventinę popietę „Laukimas…“, kurios metu iš naujo suvokėme pačio advento, adventinio vainiko bei žvakių reikšmę. Renginio metu savo adventinėmis mintimis pasidalino Jurgio Matulaičio parapijos klebonas Dainius Lukonaitis, giesmes atliko gimnazijos ansamblis ir duetai iš esamų, buvusių ir galbūt būsimų gimnazijos narių. Eilėraštį apie adventą paskaitė 2A mokinė Saulė Norkutė.Tačiau pagrindiniu akcentu tapo adventinių vainikų gaminimas, kuriuos visos klasės pasigamino iš jau paruoštų eglių ir pušų šakų bei dekoravimui skirtų priemonių.Tikime, kad belaukiant gražiausios metų šventės, šie vainikai skleis žvakių ir sakų kvapą, kviesdami daryti gerus darbus, padėti vieni kitiems, atjausti ir suprasti.