Kvietimas į savipagalbos grupę!


Gimnazijos psichologė organizuoja savipagalbos grupę tėvams.  Savipagalbos grupė – tai įvairių sunkumų sprendimo būdas, pagrįstas asmeninės patirties dalijimusi, analize bei parama. Tėvų savipagalbos grupės metu būtų aptariama bei diskutuojama su auklėjimu susiję klausimai, kaip bendrauti su vaikais, kaip spręsti iškilusius sunkumus bei kitais tėvams svarbiais klausimais. Grupę planuojama vykdyti nuo 2019 m. sausio mėn. du kartus per mėnesį – kas antrą ketvirtadienį nuo 17:30 iki 18:30 val. (dieną ir laiką galima koreguoti, atsižvelgiant į grupės dalyvių poreikį). Jeigu norėtumėte dalyvauti arba daugiau sužinoti apie savipagalbos grupę, galite kreiptis į gimnazijos psichologę Karoliną Mariją Grigaitienę (203A kab.) konsultacijų tėvams metu arba pasiskambinti telefonu 862567768.