„Atgal į 80- uosius“

Šiemet mokytojų dienos proga gimnazistai savo mokytojus pakvietė į nepamirštamą kelionę laiku – kelionę į 80 – uosius metus, kur skambėjo populiariausios tų laikų dainos ir  buvo stebimos mylimiausios televizijos laidos. Renginio simboliu tapęs „kubikas – rubikas“ buvo įteiktas kiekvienam įžengusiam į gimnaziją mokytojui, o mokinių šokamas flashmob‘as pagal 80 – ųjų metų stilių simbolizavo kelią į praeitį. Dieną vainikavęs renginys priminė ne tik Sveikinimų koncerto, Panoramos laidas, bet įtraukė ir į dainų dainelės, gyvo garso koncerto, diskotekos sūkurį. Galime pasidžiaugti, jog tą dieną ne tik mokytojai prisiminė savo vaikystę ir jaunystę, bet kartu ir mokiniai galėjo pajausti tų metų dvasią ir  tapti tų laikų televizijos žvaigždėmis.