Sveikiname Ugnę Pakalnytę, III a klasės mokinę, Kauno miesto testo redagavimo 1-3 kl. mokinių konkurso „Simbolis“ II vietos laimėtoją.

Gegužės 17 d. Kauno pedagogų kvalifikacijos mieste vyko  Kauno m. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių – informacinių technologijų olimpiadų ir konkursų nugalėtojų apdovanojimo šventė. Joje dalyvavo 29-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados miesto etapo, tarptautinio programavimo konkurso „Code Royale“, Kauno m. mokinių konkursų „Simbolis“, „Skaičiuoklės galimybės“, konkurso-viktorinos „IT … ar be jų gali?“ nugalėtojai, jų mokytojai ir tėvai.

Konkurse „Simbolis“ varžėsi 46 geriausi tekstų rengyklės „Microsoft Word“  Kauno miesto 1-3 klasių mokiniai. Sveikiname mūsų gimnazijos mokinę Ugnę, laimėjus garbingą II-ąją vietą.