Akcija „Lietuva skaito: numalšink skaitymo alkį“!


Š.m, gegužės 7 d. skaitymo akcija „Lietuva skaito: numalšink skaitymo alkį“ kvietė keliauti skaitančiais traukiniais, kuriuose kūryba dalijosi lietuvių rašytojai, bare „Peronas“ viliojo skanauti tekstus ir lavinti skonį kūrybinėse skaitymo dirbtuvėse…Šios akcijos skleidžiamas skaitymo virusas pasiekė ir Kauno Antano Smetonos gimnaziją. Gegužės 8 d. lituanistės pakvietė mokinius , mokytojus  į literatūros skaitymų rytmetį „Jausmų vaivorykštė“. Mokiniai, mokytojai skaitė filosofų, rašytojų,savo  kūrybos tekstus – kiekvienas norėjo paskleisti žinutę apie tai, kas jam yra svarbu, kas reikšminga yra mums visiems. Šilti, jautrūs, kupini didžiulės, gilios prasmės tekstų skaitymai  apie meilę, pagarbą, , gyvenimą, būtį…atskleidė, kokią magišką galią turi ŽODIS.