Paskaita „Blaivus gyvenimas veža“


Balandžio 23 d. Antano Smetonos gimnazijoje viešėjo  jaunas, aktyvus LSS  prezidentas Simonas Dailidė.
Kažkada buvęs padauža, dėl blogo elgesio, vengimo mokytis ir svaigalų vartojimo išmestas iš kelių mokyklų, dabar yra blaivaus gyvenimo šalininkas,
blaivių pramogų organizatorius, savo pavyzdžiu įkvepiantis gyventi kitaip bei nepasiduoti aplinkos poveikiui.
Simonas dalijosi  patirtimi.kaip galima jaunimui linksmai leisti laisvalaikį be svaigalų.
Kaip keičiasi pasaulis atsisakius svaigalų?
Kaip išmokti pasitikėti savimi ir tapti nepriklausoma asmenybe?
Simonas organizuoja išskirtinai „blaivius“ masinius renginius: „Yoga Rave“, „VAROM“, bėgimus už „Blaivią Lietuvą“, savanoriauja įvairiuose organizacijose, propaguoja sveiką gyvenimo būdą, inicijuodamas įvairius iššūkius. Simonas neabejoja, kad surasti bendraminčių, kurie negeria, nėra sunku – Lietuvoje sąmoningai alkoholio atsisakančių jaunų žmonių kasmet daugėja.
Pats dviračiu numynęs iki Paryžiaus, ragino moksleivius išsikelti tikslus savo gyvenime ir jų ryžtingai siekti, tapti savanoriais įvairiose veiklose, keliauti, siekiant pažinti aplinkinį pasaulį bei patį save.
Ragino būti aktyviais, pasitikėti savimi, nekelti klausimo „Ką veikti ?“, o imtis iniciatyvos ir stumti žalingus įpročius šalin “.