Sveikiname su laimėjimu ispanakalbes gimnazistes!!!


Balandžio 12 d., pirmadienį, Vytauto Didžiojo universitete vyko II-oji moksleivių olimpiada „Ispanakalbis pasaulis ir aš“. Olimpiada skirta visų klasių moksleiviams, kurie savo gimnazijose lanko ispanų kalbos ir/ar kultūros užsiėmimus.  Olimpiadoje dalyvavo mokinių komandos iš visos Lietuvos.

Džiaugiamės, kad ispanų kalba, kurios pasaulyje mokosi 18 milijonų žmonių, tampa mūsų gimnazijos išskirtinumo ženklu ir sveikiname Kauno Antano Smetonos gimnazistes: Saulę Norkutę (IA), Kotryną Drutelytę (IIA), Karoliną, Čiulkovaitę, Ugnę Bartuškaitę (IIIA), Mingailę Želvytę ir Mariją Rudelevičiūtę (IVB) ir jų mokytoją Kristiną Statkutę užėmus olimpiadoje garbingą III vietą. Linkime ir toliau sėkmingai mokytis ispanų kalbos ir kultūros bei garsinti gimnaziją!