Antano Smetonos gimnazijos tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 100-mečiui paminėti

Pirmadienį vyko Antano Smetonos gimnazijos tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. III-ąją vietą iškovojo 4b klasės gimnazistai: Karolis Gagiškis, Marius Dambrauskas, Egidijus Dovydas, Povilas Kaciucevičius, Mantas Kazlauskas, Andrius Ulinskas, Tautvydas Borneika, Liutauras Žymantas, Edgaras Žimaila. II -ąją vietą iškovojo 2a klasė: Augustas Ješčemskas, Justinas Labanauskas, Nedas Gečas, Edvinas Ancuta, Kristupas Zeleniakas, Eimantas Pranculis. I-ąją vietą laimėjo 3b klasė: Karolis Ruliavičius, Gustas Dagilis, Augustas Bisigirskis, Gerda Bulatovaitė, Irmantas Gastilavičius, Romualdas Dagilis. Varžyboms teisėjavo Melanie Rakauskaitė