Sveikiname respublikinio konkurso „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2017“ laimėtojas Saulę Norkutę ir Mingailę Želvytę


Šiemet ilgametes  tradicijas turinčiame Informacinių technologijų mokymo centro rengiamame respublikiniame konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2017“ sėkmė šypsojosi mūsų gimnazijos mokinėms Saulei Norkutei ir Mingailei Želvytei.

Mūsų gimnazijos Ia klasės mokinė Saulė Norkutė šiame konkurse pelnė II vietą nuotraukų koliažo kategorijoje, sukūrusi nuotraukų koliažą mūsų gimnazijos  kalėdinės puošybos motyvais. 4b kl. mokinė Mingailė Želvytė nuotraukų koliažo kategorijoje iškovojo 4 vietą. Sveikiname nugalėtojas ir linkime kūrybinės sėkmės.

„Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2017“ šiemet sulaukė 497 darbų iš visos Lietuvos. Moksleiviai varžėsi kompiuterinio piešinio, nuotraukų koliažo bei filmo kategorijose. Nugalėtojai, jų mokytojai bei tėveliai buvo kviečiami į diplomų įteikimo šventę Kauno miesto savivaldybėje.