Sveikiname gimnazistes, užėmusias II-ą vietą Kauno miesto ir rajono mokinių 12 – ame patriotinių dainų konkurse!!!


Kauno miesto ir rajono mokinių 12 – ojo patriotinių dainų konkurse, skirtame Lietuvos kariuomenės dienai paminėti,  Kauno Antano Smetonos gimnazijos 4A kl. mokinių duetas Monika  Gelažiūtė ir Kornelija Sanspreiškytė, pritariant gitara Saulei Norkutei ( 1A kl.), buvo įvertintas  II vietos diplomu.

Švelnūs merginų balsų tembrai, jautrus gitaros garsų skambėjimas  ir nuoširdus Jazzu ir Leon Somov dainos „Rudens naktis sustojo“  atlikimas sušildė net penkių komisijos narių širdis.

Šios dainos subtilumas, jos  turinio prasmingumas ir reikšmingumas paskatino istorijos mokytoją Kristiną Statkutę ir meno vadovę Rasą Jakeliūnienę imtis darnaus komandinio darbo. Viso to pasekmė – nuostabus įvertinimas ir  gerų emocijų įgyjimas.