2017 – 2018 m. m. įstojusių gimnazistų sąrašai


 

I a ELOS klasė (auklėtoja Rasita Viščiuvienė)

Nr. Vardas, pavardė
1 Achramavičius Tomas
2 Bagdonaitė Gabrielė
3 Bernatonytė Urtė
4 Buinauskaitė Erika
5 Drukteinis Jonas
6 Gaidukevičius Jonas
7 Jankauskas Marius
8 Juozaitytė Laura
9 Kmitaitė Agata
10 Ladavičiūtė Kristina
11 Margevičiūtė Rugilė
12 Navikaitė Klaudija
13 Norkeliūnaitė Austėja
14 Norkutė Saulė
15 Poškutė Ulrika
16 Savukynas Nojus
17 Silvestravičius Vaidas
18 Stoškus Mantas
19 Strunkevičiūtė Sandra
20 Takulinskas Dovydas
21 Tamulis Romas
22 Vasiliauskaitė Simona
23 Zasčiurinskaitė Vilūnė
24 Zubrus Aidas
25 Želvytė Gabrielė

 

I b klasė (auklėtoja Giedrė Vaitauskienė)

Nr. Vardas, pavardė
1 Aleksandravičius Rokas
2 Balnius Mantvydas
3 Bickus Klaidas
4 Česnavičius Julius
5 Dapkevičius Darius
6 Gembeckas Airidas
7 Kacucevičius Jokūbas
8 Košelevaitė Austėja
9 Košikaitė Viktorija
10 Laurinavičius Liutauras
11 Leilons Dominykas
12 Lukjanenko Edvinas
13 Micelis Airidas
14 Podrigailė Gintarė
15 Radžius Liutauras Rokas
16 Rakauskaitė Mėta
17 Sadauskaitė Gabija
18 Sadauskaitė Klaudija
19 Seikauskaitė Karolina
20 Sniegeckas Mantas
21 Stabačinskas Lukas
22 Šuopys Lukas
23 Tomaševičiūtė Skaistė
24 Viršilas Orestas
25 Želvytė Miglė

 

I c klasė ( auklėtojas Sigitas Nefas)

Nr. Vardas, pavardė
1 Adominis Dominykas
2 Arminaitė Paulina
3 Banaitis Erikas
4 Dambrauskas Nedas
5 Draudvilaitė Karolina
6 Dubrova Gabrielė
7 Janulaitytė Gintarė
8 Jasaitis Mindaugas
9 Jauga Aivaras
10 Jokimčius Ernestas
11 Kanapskytė Emilija
12 Kraciejus Dovydas
13 Lanauskas Titas
14 Laukys Rokas
15 Paulauskaitė Paulina
16 Ragelskytė Aistė
17 Razumas Matas
18 Simonavičius Jonas
19 Skatkov Daniel
20 Skliaudys Nedas
21 Šolys Mantas
22 Švilpauskas Matas
23 Trumpavičius Tomas
24 Urbonas Simonas
25 Venslavičius Šarūnas

 

II a klasė (auklėtoja Laima Gečiauskienė)

Nr. Vardas, pavardė
1 Puidaitė Simona
2 Vizgaitytė Toma
 

 

 

II b klasė (auklėtoja Vilija Grežeckienė)

Nr. Vardas, pavardė
1 Tumėnas Danielius

 

II c klasė (auklėtoja Asta Lūžaitė)

Nr. Vardas, pavardė
1 Stasiulevičius Minvydas
2 Morozas Marius

 

III a klasė (auklėtoja Edita Pocienė)

Nr. Vardas, pavardė
1 Plūkaitė Ieva
2 Simanavičius Robertas

 

III b klasė (auklėtoja Milda Jovaišienė)

Nr. Vardas, pavardė
1 Andriuškevičiūtė Kotryna
2 Babenskaitė Aistė
3 Brovkaitė Vanesa
4 Gumeliauskaitė Gabija
5 Kerulis Erikas
6 Kišonas Jonas
7 Litvinskaitė Kristina
8 Romeika Ricardo Vytautas
9 Semėnas Deividas
10 Jaskutytė Mileta

 

III c klasė (auklėtoja Zita Jašinskienė)

Nr. Vardas, pavardė
1 Banys Paulius
2 Dambrauskaitė Paulina
3 Digrytė Kamilė
4 Jankauskas Darius
5 Kepalaitė Karolina
6 Labanauskas Egidijus
7 Pranckūnas Lukas
8 Stoknaitė Kamilė
9 Tamošiūnas Kristupas

 

IV a klasė (auklėtoja Birutė Damijonaitienė)

Nr. Vardas, pavardė
1 Stirbytė Gabija